Výhody

Bezpečný nákup | vseprokominy.cz

Bezpečný nákup

U nás máte jistotu.

Již od roku 2003 můžete najít naší kamennou prodejnu a sklady ve stejné ulici. Máme pevnou otevírací dobu, během které jsme pro Vás k zastižení. Všechny potřebné údaje zveřejňujeme na internetu a nic neskrýváme!

Garance kvality | vseprokominy.cz

Garance kvality

Kvalitní výrobky.

Do sortimentu zařazujeme pouze produkty prověřených výrobců, u kterých slovo kvalita není prázdným pojmem. Většinu nabízených produktů jsme již v praxi sami vyzkoušeli a proto je můžeme s klikdným svědomím nabídnout i Vám.To, na čem nám především záleží je, aby jste byli jako zákaznící vždy spokojeni a mohli nás doporučit svým blízkým a známým.

Osobní přístup | vseprokominy.cz

Osobní přístup

Jsme tu pro Vás.

Obor komínů a vytápění má pro svou správnou funkčnost daná pravidla. Stejně tak každý výrobek není možné instalovat nahodile. Uvědomujeme si, že zrovna nemusíte být kominíkem a ihned všemu rozumět. Proto jsme tu pro Vás. Neváhejte nám zavolat a zeptat se na věci, kterým nerozumíte. Rádi Vám poradíme.

Nabídka pro firmy | vseprokominy.cz

Nabídka pro firmy

Jste firma nebo živnostník?

Pokud jste firma, nebo živnostník podnikající v oboru  stavebnictví, kominictví, topenářství, krbařství nebo jste prodejce stavebnin a pod.,  kontaktujete nás. Rádi Vám připravíme individuální podmínky pro dlouhodobou spolupráci.