Krbová kamna na dřevo a dřevěné brikety

U produktů z této kategorie poskytujeme dopravu zdarma.

Řadit podle:
Zobrazit:
Litinová krbová kamna Dovre 40 CBS
Litinová krbová kamna na dřevo tradičního designu. Kamna jsou zdobena norskými motivy, doplněné o výškově stavitelné nohy. Technické údaje Typ paliva dřevo Efektivita 82,4 % Max. délka polen 4..
Zobrazit 21 947 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Brut
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Brut Nová stylová moderní litinová kamna Brut s topeništěm orientovaným na výšku, velká plocha skla umožňuje nerušeně sledovat oheň. Kamna mají systém C..
Zobrazit 26 903 Kč
Litinová krbová kamna Dovre TAI 35W
Litinová kamna - Dovre TAI 35W Litinová krbová kamna střední velikosti na dřevo v jednoduchém elegantním stylu. Kamna mají systém CB spalování - zplynování dřeva pro vysokou účinnost spalování, m..
Zobrazit 27 611 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Sense 100
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Sense 100 Oblíbený moderní atraktivní design, podstavec kamen tvoří 4 nožky. Kamna mají nejmodernější systém úsporného a ekologického CB spalování - zpl..
Zobrazit 33 983 Kč
Litinová krbová kamna Dovre TAI 45W
Litinová kamna - Dovre TAI 45W Litinová krbová kamna střední velikosti na dřevo v jednoduchém elegantním stylu s předními přikládacími dvířky. Kamna mají systém CB spalování - zplynování dřeva pr..
Zobrazit 34 337 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Sense 103
Krbová kamna na dřevo s kompaktním designem, které jsou dovybaveny skly na třech stranách pro krásnější pohled na plameny. Oblíbený moderní atraktivní design, podstavec kamen tvoří 4 nožky. Kamna m..
Zobrazit 35 753 Kč
Litinová krbová kamna Dovre TAI 55W
Litinová kamna - Dovre TAI 55W Masivní litinová krbová kamna větších rozměrů na dřevo v jednoduchém elegantním stylu s předními přikládacími dvířky. Kamna mají systém CB spalování - zplynování d..
Zobrazit 37 877 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Sense 200
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Sense 200 Oblíbený moderní atraktivní design, podstavec kamen ve tvaru boxu. Kamna mají nejmodernější systém úsporného a ekologického CB spalování - zpl..
Zobrazit 38 938 Kč
Litinová krbová kamna Dovre 55WD
Litinová kamna - Dovre TAI 55WD Masivní litinová krbová kamna větších rozměrů na dřevo v jednoduchém elegantním stylu s předními i bočními přikládacími dvířky. Kamna mají systém CB spalování - ..
Zobrazit 40 355 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Sense 203
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Sense 203 Krbová kamna na dřevo kompaktního designu, s vlastním zásobníkem sloužícím zároveň jako stojan. Model je doplněn o třístranné sklo. Oblíbený..
Zobrazit 40 710 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Sense 303
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Sense 303 Oblíbený moderní atraktivní design s předním i bočním prosklením, podstavec kamen tvoří 4 nožky. Kamna mají nejmodernější systém úsporného a e..
Zobrazit 44 958 Kč
Litinová krbová kamna DOVRE 760 CB
Litinová krbová kamna v rustikálním designu na dřevo a dřevěné brikety s velkou plochou prosklení dvířek umožňující nerušený pohled do ohně, boční přikládací dvířka, povrchová úprava lak antracit, rel..
Zobrazit 46 019 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Bold 300
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Bold 300 Nová litinová kamna v moderním stylu s topeništěm orientovaným na výšku, velká plocha skla umožňuje nerušeně sledovat oheň. Kamna mají systém C..
Zobrazit 46 372 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Sense 400
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Sense 400 Krbová kamna na dřevo s vlastním zásobníkem. Oblíbený moderní atraktivní design, podstavec kamen ve tvaru boxu. Kamna mají nejmodernější sys..
Zobrazit 49 558 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Bold 400
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Bold 400 Novinka mezi litinovými kamny v moderním stylu s topeništěm orientovaným na výšku, velká plocha skla umožňuje nerušeně sledovat oheň. Kamna maj..
Zobrazit 50 620 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Sense 403
Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Sense 403 Krbová kamna na dřevo kompaktního designu, s vlastním zásobníkem sloužícím zároveň jako stojan. Model je doplněn o třístranné sklo. Oblíbený..
Zobrazit 51 683 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Astro 4 CB/P
Litinová kamna - Dovre Astro 4 CB/P Krbová kamna na dřevo s plochým bočním sklem a masivním podstavcem. Technické údaje Typ paliva dřevo Efektivita 76,4 % Max. délka polen 25 cm Nominální vý..
Zobrazit 52 042 Kč
Litinová krbová kamna Dovre Astro CB/WB
Litinová kamna - Dovre Astro 4 CB/WB Krbová kamna na dřevo s plochým bočním sklem a masivním podstavcem s prostorem pro uložení dřeva. Technické údaje Typ paliva dřevo Efektivita 76,4 % Max. ..
Zobrazit 54 172 Kč