Čistící náčiní a kominické potřeby

Kominické potřeby vhodné údržbu a čištění komínů. Komínové kartáče, komínové strojky, lanové nástavce a čistící tyče a další.

Řadit podle:
Zobrazit:
Polyamidový kartáč
- Kartáč, štětka pro kouřovody a komíny - Vlastní kartáč tvoří polyamidová vlákna, která jsou upevněna mezi závity stočených ocelových drátů. S nalisovanou koncovkou s vnějším závitem M12 (šroub), do..
Zobrazit 52 Kč
Čistící tyč, závit M12
- Ohebná čistící tyč - Délka 1,4m - Průměr tyče 16mm - Jednoduchá manipulace díky možnosti nastavení potřebné délky - závit M12 - Vysoká pružnost a životnost použitého materiálu - M ožnost kombi..
Zobrazit 145 Kč
Štosákový kartáč
- Kominický kartáč pro keramické - šamotové komíny s kruhovým průduchem - Ke kartáči doporučeno dokopupit čistící tyče se závitem M12 - Ideální řešení pro domácí i profesionální použití - Jednoduc..
Zobrazit 149 Kč
Závaží 1,0kg ocelové
- Závaží pro komické strojky - Oko pro zavěšení - Hmotnost cca. 1,0 kg..
Zobrazit 159 Kč
Štosákový kartáč čtvercový
. Ke kartáči doporučeno dokopupit čistící tyče se závitem M12 . Profesionální řešení pro rodinný dům nebo rekreační chatu . Jednoduché a pevné spojení pomocí závitu Jaký materiál zvolit? Na ko..
Zobrazit 186 Kč
Detektor kouře EMOS GS536
- Náhradní npružiny do kominického strojku - Materiál nerez - Sada obsahuje 6ks - Délka 235mm..
Zobrazit 189 Kč
Štosákový kartáč - vlnitý drát
- Kartáč na ocelové kouřovody - Ke kartáči doporučeno dokopupit čistící tyče se závitem M12 - Ideální řešení pro domácí i profesionální použití - Jednoduché a pevné spojení pomocí závitu Jaký m..
Zobrazit 201 Kč
Kominický strojek štosákový
- Kominický strojek, štosákový - K vymetání komínů různých druhů a velikostí a to po našroubování na vymetací drát (není součástí dodávky) - Osazen koncovkou s vnitřním závitem M8 - Rozsah průměrů ..
Zobrazit 225 Kč
Zrcátko kominické kulaté pr. 50mm
- Kominické zrcátko hranaté - teleskopické - Průměr zrcátka 50mm - Délka 275-415mm - Kvalitní provedení - Ohebný kloubek..
Zobrazit 231 Kč
Štosákový kartáč  - nerez
- Kartáč na nerezové komíny - Ke kartáči doporučeno dokopupit čistící tyče se závitem M12 - Ideální řešení pro domácí i profesionální použití - Jednoduché a pevné spojení pomocí závitu Jaký mate..
Zobrazit 237 Kč
Zrcátko kominické hranaté (50x95mm)
- Kominické zrcátko hranaté - teleskopické - Roměr zrcátka 50x95mm - Délka 310-450mm - Kvalitní provedení - Ohebný kloubek..
Zobrazit 238 Kč
Pružina do strojků 235mm nerez (sada)
- Náhradní npružiny do kominického strojku - Materiál nerez - Sada obsahuje 6ks - Délka 235mm..
Zobrazit 259 Kč
Závaží 0,7kg pogumované
- Pogumované závaží pro komické strojky - Pogumované provedení vhodné pro nerezové komíny - Oko pro zavěšení - Hmotnost cca. 0,7 kg..
Zobrazit 280 Kč
Kominický strojek provlékací se závažím 1kg
. K vymetání komínů různých druhů a velikostí po připevnění na vymetací lano (není součástí dodávky). Návod k sestavení: 1) Na horní karabinu připevníme vymetací lano 2) Povolíme ..
Zobrazit 409 Kč
Štosákový kartáč nerez - vlnitý drát
- Kartáč na nerezové kouřovody - Ke kartáči doporučeno dokopupit čistící tyče se závitem M12 - Ideální řešení pro domácí i profesionální použití - Jednoduché a pevné spojení pomocí závitu Jaký ..
Zobrazit 472 Kč
CO Alarm EMOS GS819
- Náhradní npružiny do kominického strojku - Materiál nerez - Sada obsahuje 6ks - Délka 235mm..
Zobrazit 690 Kč
Kominický strojek nerez provlékací se závažím 0,7kg
- Kominický strojek s nerovými pružinami a pogumovaným závažím - Vhodný pro všechny typy komínů vč. nerezových - K vymetání komínů různých velikostí po připevnění na vymetací lano (není součástí dod..
Zobrazit 710 Kč