Historie obchodu

Jsme specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s komínovou technikou a na českém trhu působíme již od roku 2003. Nejprve jako fyzická osoba a od roku 2005 jako společnost s ručením omezeným. Za dobu naší historie jsme se vypracovali na pozici předního prodejce v oboru.

Nejsme ,,jen" e-shopem. Jsme velkoobchodem s historií a disponujeme rozsáhlými skladovými zásobami, což nám umožňuje rychlé dodání objednaného zboží nebo okamžité dodání v případě osobního odběru.

Cílem naší práce je spokojený zákazník, který se bude rád vracet nebo s klidným svědomím doporučí naše zboží či služby svým blízkým a známým. Z tohoto důvodu nabízíme pouze výrobky nejvyšší kvality od předních českých a evropských výrobců, neboť v oblasti komínové techniky není radno kvalitu podceňovat. I tak u nás naleznete zboží za více než přijatelné ceny.

Uvědomujeme si, že nákup komínu nebo jeho částí přes e-shop může být pro mnoho zákazníků těžkým úkolem. Proto Vám nabízíme pomoc, kdy Vám naši zkušení pracovníci rádi a ochotně poradí s výběrem vhodného sortimentu nebo Vám pomohou s realizací samotné objednávky. Věříme, že i Vy se zařadíte mezi naše spokojené zákazníky a přejeme Vám příjemný nákup.

Kolektiv společnosti STASKOM s.r.o.