Litinová krbová kamna Dovre Sense 403

Litinová krbová kamna Dovre Sense 403

Kód: DOVRE.Sense403
72 178 Kč
Cena s DPH
59 651 Kč

Bez DPH

Popis

Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Sense 403

Krbová kamna na dřevo kompaktního designu, s vlastním zásobníkem sloužícím zároveň jako stojan. Model je doplněn o třístranné sklo.

Oblíbený moderní atraktivní design, podstavec kamen ve tvaru boxu. Kamna mají nejmodernější systém úsporného a ekologického CB spalování - zplyňování spalin, systém oplachu skla horkým vzduchem. Do spalovací komory kamen proudí 3 spalovací vzduchu - primární vzduch jde zespodu pro prvotní spalování dřeva, sekundární vzduch proudí okolo topeniště a vychází horký shora na oplach skla, horký terciární vzduch je přiváděn soustavou trysek v zadní části topeniště a způsobuje druhotné zahoření nespálených částic a dřevoplynu.

Jaké většina kamen Dovre je i tento model vybaven systémem bezroštového spalování doplněného popelníkem. Dochází tak k maximálnímu využití paliva. Kamna umožňují systém nepřetržitého hoření.

Kamna je možné napojit na externí přívod vzduchu zvenku, sklepa nebo technické místnosti. Díky tomu jsou tato kamna vhodná i do nízkoenergetických domů. Nástavec na externí vzduch se montuje ze zadní části kamen. Kamna mají speciální \"ultra slim\" provedení se zmenšenou hloubkou pro menší prostory. Povrchová úprava kamen je černý lak, za příplatek možné provedení bílý nebo černý smalt.

hloubkou pro menší prostory. Povrchová úprava kamen je černý lak, za příplatek možné provedení bílý nebo černý smalt.

Technické údaje
Typ paliva dřevo
Efektivita 80 %
Max. délka polen 40 cm
Nominální výkon 9,0 kW
Rozměry v mm (ŠxVxH) 555x1160x440
Barva E8, E10, E12, E14
Průměr hrdla kouřovodu 150 mm
Sekundární spalování ano
Technologie "OUTSIDE AIR" ano