Litinová krbová kamna Dovre Sense 200
Litinová krbová kamna Dovre Sense 200 Litinová krbová kamna Dovre Sense 200 Litinová krbová kamna Dovre Sense 200 Litinová krbová kamna Dovre Sense 200

Litinová krbová kamna Dovre Sense 200

Kód: DOVRE.Sense200
38 938 Kč
Cena s DPH
32 180 Kč

Bez DPH

Popis

Litinová kamna v moderním provedení - Dovre Sense 200

Oblíbený moderní atraktivní design, podstavec kamen ve tvaru boxu. Kamna mají nejmodernější systém úsporného a ekologického CB spalování - zplyňování spalin, systém oplachu skla horkým vzduchem. Do spalovací komory kamen proudí 3 spalovací vzduchu - primární vzduch jde zespodu pro prvotní spalování dřeva, sekundární vzduch proudí okolo topeniště a vychází horký shora na oplach skla, horký terciární vzduch je přiváděn soustavou trysek v zadní části topeniště a způsobuje druhotné zahoření nespálených částic a dřevoplynu.

Jaké většina kamen Dovre je i tento model vybaven systémem bezroštového spalování doplněného popelníkem. Dochází tak k maximálnímu využití paliva. Kamna umožňují systém nepřetržitého hoření.

Kamna je možné napojit na externí přívod vzduchu zvenku, sklepa nebo technické místnosti. Díky tomu jsou tato kamna vhodná i do nízkoenergetických domů. Nástavec na externí vzduch se montuje ze zadní části kamen. Kamna mají speciální \"ultra slim\" provedení se zmenšenou hloubkou pro menší prostory. Povrchová úprava kamen je černý lak, za příplatek možné provedení bílý nebo černý smalt.

Technické údaje:
Typ paliva dřevo
Efektivita 80 %
Max. délka polen 33 cm
Nominální výkon 7,0 kW
Výkonový rozsah: 2,3 - 9 kW
Rozměry v mm (ŠxVxH) 470x980x360
Barva E8, E10, E12, E14
Průměr hrdla kouřovodu 150 mm
Sekundární spalování ano
Technologie "OUTSIDE AIR" ano
Zásobník na popel ano